Участия на клуб „София“ през изминалия уикенд (28-29 Nov 2017)

Клуб „София” беше навсякъде през изминалия уикенд!
Австрия, Унгария,Швейцария…клуб „София” беше навсякъде през изминалия уикенд!
На 28 и 29.10.17 в Клагенфурт-Австрия се проведе ЕК за кадети и кадетки –индивидуално и отборно.Клуб „София” участва с Маноил Манчев и Йоанна Ерменкова.
В индивидуалната надпревара при момчетата участваха 210 състезатели от над 20 страни.
Маноил Манчев успя да вземе 3 победи в групата и да се класира за ДЕ където за влизане в 128 отстъпи на белгиеца Ван дер Ваерен.В крайното класиране за 142 място
Йоанна Ерменкова, в конкуренцията на 212 момичета се класира на 204 място.
В отборната надпревара българките (Попова,Лулева,Христова,Ерменкова), играха със състава на САЩ и загубиха за влизане в 16-ката и се класираха на 20 място от 38 отбора!
Момчетата (Минчев, Колев, Роев) също отпаднаха за 16-ката от Полша.В крайното класиране заеха 18 място от 38 отбора!
Интересното в това състезание бе ,че съвместно с Израел организирахме и смесен отбор на кадетите в състав Маноил Манчев, Ян Ангелов и Гидеон Ариех.
Отборът наречен „Интермикс” изигра една среща срещу състава на Япония и се класира на 37 място от 38 отбора!
Екатерина Лулева-170 място

От 27 до 29.10.2017 в град Хайдухадаз (близо до Дебрецен) -Унгария се проведе своеобразен маратон за деца до 11, 13,14,15 години.Участваха състезатели от над 10 страни,като всяка възраст имаше различна схема за провеждане на състезанията.
Най-малките в два кръга, 13 и 14 годишните с репешажи, а 15 годишните с ДЕ без репешаж.
От нашия клуб при най-малките участие взе Тими Ерменков, който изигра своите групи, реализира една победа и се класира на 52 място сред около 60 деца.
Юлий Цанев премери сили с 13 и 14 годишните, и с постоянната си- вече прословута усмивка 🙂, изигра своите боеве, като в крайното класиране зае 59 място при 13 годишните от около 130 деца и 129 място при 14 годишните.
Далия Христова при около 100 деца в състезанието до 14 години зае 67 място, а при 15 годишните 49 място.
Повод за радост на всички българи в Унгария, бе шампионската титла при 13 годишните на Рахим Рашайда.Браво!