Триумф на българската шпага в Хърватска!

В своеобразния фехтовален маратон в който участваха фехтовачи от над 20 страни от целия свят, нашите състезатели показаха висока класа и със своите класирания се наложиха като една от най силните фехтовални нации в турнира!
В крайното класиране по спечелени медали България се класира на второ място с осем медала (след Унгария), като с това демонстрира възходящата линия на развитие на Българската шпага.
Изключително сме горди от представянето на всички български състезатели, и техните треньори, които накараха всички нации да имат респект от името на страната!
Поздравления на всички български фехтовачи и техните треньори за отлично свършената работа!
Състезателите на клуб „София“ бяха в основата на този триумф, като във възрастите до 17, до 20 и до 23 години спечелиха два златни и три бронзови медала !
Поздравления за Вики Велиславова, която спечели две шампионски титли във възрастите кадетки и девойки!
Поздравления за Юлий Цанев, който взе два бронза от възрастите младежи и мъже до 23 години!
Поздравления за Аля Сучкова, която добави към колекцията бронзов медал от жени до 23 години!
Поздравления за всички 15 състезатели на клуб „София“, които показаха сърцата игра и висок стандарт на своите умения!
Поздравления на треньорите на клуб „София“ Даниел Бояджиев, Милен Марков и Вени Денинска за добрите съвети и всеотдайната работа!
Благодарности на всички родители и приятели, кото ни подкрепяха и помогнаха това да се случи!